Ο Γιάννης Αντετοκούνμπο στο πλευρό των παιδιών της Ελπίδας
![Ο Γιάννης Αντετοκούνμπο στο πλευρό των παιδιών της Ελπίδας](https://www.zinapost.gr/wp-content/uploads/2019/07/09/antetokounmpo_8.jpg)
Στο πλευρό των παιδιών της «ΕΛΠΙΔΑΣ» βρέθηκε ο Γιάννης Αντετοκούνμπο πραγματοποιώντας μια πρωτότυπη μπασκετική δράση για τη στήριξη των σκοπών του Σωματείου «ΕΛΠΙΔΑ – Σύλλογος Φίλων Παιδιών με καρκίνο», παρουσία της Προέδρου του Συλλόγου κυρίας Μαριάννας Β. Βαρδινογιάννη, το Σάββατο 6 Ιουλίου 2019, στο Santanna στη Μύκονο.
Ακολουθήστε το zinapost.gr στο Google News και δείτε πρώτοι όλες τις ειδήσεις για Lifestyle, Showbiz, Gossip News και αποκλειστικά βιντεο.