Μπαμπάς για τρίτη φορά ο Γιάννης Αντετοκούνμπο! Καλωσόρισε την κόρη του με μια φωτογραφία
Ανέβασε στον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram μια φωτογραφία με τους δύο γιους του να ποζάρουν χαμογελαστοί δίπλα στην αδελφούλα τους![Μπαμπάς για τρίτη φορά ο Γιάννης Αντετοκούνμπο! Καλωσόρισε την κόρη του με μια φωτογραφία](https://www.zinapost.gr/wp-content/uploads/2023/09/ANTETOKOYNMPO-GIANNHS-KORH-1024x575.jpg)
Ο σούπερ σταρ των Μιλγουόκι Μπακς , Γιάννης Αντετοκούνμπο και η σύζυγός του Μαράια Ρίντλσπριγκερ υποδέχθηκαν στο σπίτι τους το τρίτο μέλος της οικογένειας τους, την κόρη τους Εύα.
Ο δύο φορές MVP ανέβασε στον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram μια φωτογραφία με τους δύο γιους του να ποζάρουν χαμογελαστοί δίπλα στην αδελφούλα τους, η οποία βρισκόταν μέσα στο «port bebe» της.
«Καλωσήρθες σπίτι Εύα Μπρουκ Αντετοκούνμπο. Το μικρό κοριτσάκι του μπαμπά και η μικρή αδελφή των αδελφών σου», γράφει στο λεζάντα της ανάρτησής του ο 28χρονος φόργουορντ των Μιλγουόκι Μπακς.
Ο Αντετοκούνμπο και η Ρίντλσπριγκερ έχουν ήδη δύο αγόρια, τον Λίαμ, 3 ετών, και τον Μάβερικ, 2 ετών.
![379676525_18394729279063212_3174475035888558415_n](https://i1.prth.gr/images/w880/files/2023-09-17/379676525_18394729279063212_3174475035888558415_n.jpg)
protothema.gr
Ακολουθήστε το zinapost.gr στο Google News και δείτε πρώτοι όλες τις ειδήσεις για Lifestyle, Showbiz, Gossip News και αποκλειστικά βιντεο.