Γιάννης Αντετοκούνμπο: «Είναι ωραίο να ξαναφοράω τη γαλανόλευκη»
![Γιάννης Αντετοκούνμπο: «Είναι ωραίο να ξαναφοράω τη γαλανόλευκη»](https://www.zinapost.gr/wp-content/uploads/2019/08/01/antetokoynmpo.jpg)
Σε μια λαμπρή εκδήλωση που διοργανώθηκε από την Ελληνική Ομοσπονδία Καλαθοσφαίρισης έγινε η παρουσίαση της φανέλας που θα φορά η «επίσημη αγαπημένη» στην τελική φάση του Παγκοσμίου Πρωταθλήματος της Κίνας.
Ακολουθήστε το zinapost.gr στο Google News και δείτε πρώτοι όλες τις ειδήσεις για Lifestyle, Showbiz, Gossip News και αποκλειστικά βιντεο.